Yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT

Sibeliuskatu 34, HAMINA

PL 112, 49401 HAMINA

040  199 1690

hamina.asunnot@hamina.fi

Toimisto tilapäisesti suljettu.

Asiakaspalvelu vastaa puhelimeen ma-to klo 9.00-15.00, pe klo 9.00-14.00.

Verkkolaskujen vastaanotto

ASIAKASPALVELU

040 199 1690

 

Sari Mellin

kiinteistösihteeri

040 199 1691

sari.mellin@hamina.fi

 

Kirsi Savolainen

kiinteistösihteeri

040 199 1692

kirsi.savolainen@hamina.fi

ASUNNON HAKEMINEN

Leena Vahtikari

asuntosihteeri

040 519 3022

leena.vahtikari@hamina.fi

ISÄNNÖINTI

Eija Nevalainen

toimitusjohtaja / isännöitsijä

040 585 1241

eija.nevalainen@hamina.fi

 

Maarit Heiskanen

talouspäällikkö/ isännöitsijä

040 592 2415

maarit.heiskanen@hamina.fi

 

Arto Kotola

isännöitsijä

040 199 1471

arto.kotola@hamina.fi

 

Anna Nurminen

isännöitsijä

040 199 1768

anna.nurminen@hamina.fi

Kohteen isännöitsijän tiedot löytyvät asunnot-sivuilta sekä ilmoitustaululta

 

HUOLTO

  • ovenavaukset
  • vikailmoitukset

Huollon yhteystiedot asuntokohteiden tiedoissa Asunnot -sivulta.